ארכיון הקטגוריה: חדשות

סליי – סרט דוקו| ביקורת

סליי/Sly

Sly (2023) - IMDb

ז'אנר: ביוגרפיה.

תקציר:

זהו סרט דוקו חדש מבית היוצר של נטפליקס שנותן זוויות חדשות על הקריירה של סילבסטר סטאלון, כ-90 דקות.
שחקנים סילבסטר סטאלון
ג'ון הרצפלד טליה שיר
קוונטין טרנטינו פרנק סטאלון
ארנלוד שוורצנגר ארה"ב 2023

חוות דעת:

הסרט נפתח טוב, אווירה טובה , מעניין, אבל קצר ולא מספק. 50 דקות מתוך הסרט הם רק על רוקי 1 ו2, אין סיקור של כל הסרטים של סטאלון בשנות ה-80 ושאר השנים. רוצים להיות מופתעים? לא הזכירו שם ולו פעם אחת את הסרט "קריד" שסטאלון זכה בפרס גלובוס הזהב, בשנת 2016 בה סטאלון הוכיח שגיל זה רק מספר והוא בשיא. 

מה יש לנו בסרט ? צחקוקים עלובים על הסרט "אוסקר", בכלל בסרט יש הרגשה כאילו סטאלון לא עשה סרטי קומדיה מוצלחים. נניח ואוסקר סרט חלש, אוקיי? מה בנוגע ל"טנגו וקאש" הנהדר? מה בנוגע ל-"איש ההרס"? אלו סרטי קומדיה מהטובים ביותר שאני אישית נתקלתי. קומדיה פעולה. גם "עצור! או שאמא שלי יורה" זהו סרט קומדיה פעולה ולא נטו סרט קומדיה. בחזרה לאוסקר, הידעתם שזה אחד הסרטים היותר מדורגים גבוה על ידי הצופים? וגם לדעתי "אוסקר" זהו סרט קומדיה מצוין ואחד הסרטים הכי טובים של סטאלון בנייטיז. וכפי שאמרתי, הסרט מדורג גבוה על ידי הצופים. סטאלון עשה אחלה סרטי קומדיה!

בואו נמשיך… לא דובר בסרט על "נעול" הנהדר, על "איש ההרס" על "הבריחה לניצחון" על "תכנית בריחה" על פאקין "קריד 1 ו 2"

בקושי היה סיקור של "משחק הדמים", ועוד נקודת שפל בסרט לטעמי והצביעות של התעשייה בהוליווד זה הסצינה בה נאמר שהסרט "פ.י.ס.ט" נקטל על ידי מבקרים, בכלל לסטאלון יש קריירה עשירה בסרטי איכות, סרטי דרמה – חלק מסרטי רוקי, משחק הדמים, רמבו 4, פ.י.ס.ט, קופלנד, קפונה, שייד, הבריחה לניצחון, למה לא להציג את הסרטי איכות האלו שסליי עשה? לטעמי היה לסרט פונטציאל אבל בגדול הוא סרט שגרתי והוא מביך אפילו. חבל.

*** " התחיל טוב והדרדר"

דיווח: פריים וידאו יוציאו לפועל את סמאריטן 2

פריים וידאו מרוצים מהרווחים של סמאריטן וכעת נודע שהם חתמו עם סטאלון על סרט המשך, הצילומים ייערכו בקרוב. כמו כן, סופית סטאלון פרש מסרטי "קריד" ו-"הבלתי נשכחים", כבר בשבועות האחרונים יש גישושים על "קריד 4" ורוקי בלבואה בחוץ. הקריירה של סטאלון בצומת דרכים, מאז "רמבו 5" הנהדר , סטאלון הולך אחורה. עכשיו הקריירה שלו נאחזת ב-"סמאריטן 2" ו"סחרור מסוכן 2".

נראה שקשה לסטאלון בגיל 77 לעשות סרטי אקשן, ולכן בגלל זה הוא פרש מ"הבלתי נשכחים", אבל סרט "רוקי" בלי רוקי זה לא זה – "קריד 3" לטעמי היה סרט חלש. סטאלון פרש מהסדרה בגלל שהוא מסוכסך עם ווינקלר המפיק של סדרת סרטי "רוקי".

כמו כן, סטאלון גם יצלם עונה חדשה של טולסה קינג שתעלה לשידור בסוף שנת 2024, אבל מה שבטוח זה לא ה-פרויקטים האדירים שהיו לסליי לפני כמה שנים, מאז "רמבו 5" שזהו הסרט הכי טוב שלו בקריירה לטעמי, נראה שהקריירה של סטאלון בגיל 77 כבר נמצאת בצומת דרכים.

סרט שישי של רמבו עומד על הפרק?

סרט שישי של רמבו עומד על הפרק? לפי המקורות אבי לרנר במשא ומתן עם סילבסטר סטאלון לגבי צילומי סרט שישי בסאגת "רמבו". עם זאת, סטאלון ממש לא רוצה לחזור לגלם את ג'ון רמבו, אבל אם הפרק הרביעי בסדרת "בלתי נשכחים" ישבור קופות, יש סיכוי גבוה שמעריצי סטאלון בעולם יראו שוב את סליי מגלם את ג'ון רמבו.

אתר סרט | חדשות קולנוע | חדשות בידור | טריילרים חדשים :: טריילרים חדשים: רמבו  5, המלחמה על הכוח ועוד

הסרט הרביע של רמבו גרף בקופות רק 120 מיליון דולר בקופות אי שם ב-2008, הסרט החמישי של רמבו גרף בקופות הקולנוע רק 95 מיליון מיליון דולר, הסרטים אומנם היו מצוינים לטעמי 2 הסרטים האחרונים – הם הכי טובים בסדרה, אבל לא הצליחו כל כך כמו הסרטים של שנות ה-80.

אך נראה שאם הסרט הרביעי של "הבלתי נשכחים" יצליח, רמבו 6 יהיה בלתי נמנע, לפחות לפי דברי אבי לרנר. רוצים רמבו 6? רוצו לקולנוע.

בלתי נשכחים 4| ביקורת

בלתי נשכחים 4/Expend4bles

בלתי נשכחים 4 - סינמה סיטי

ז'אנר: מתח/פעולה/קומדיה.

תקציר:

הקבוצת שכירי החרב מתאחדת פעם נוספת ויוצאת למשימה מסוכנת שבעבור אחד מהם גם תהיה האחרונה. המומים וכואבים, הם מחליטים לצאת ולנקום, כשעל הדרך הם גם מצילים את העולם ממלחמת עולם שלישית. אורך כ-101 דקות. ביים סקוט וו.

שחקנים סילבסטר סטאלון
ג'ייסון סטאת'ם מורגן פוקס
דולף לונדדגרן אודי גרסיה
 50 סינט ארה"ב 2023

חוות דעת:

אחרי עשור, בלי כוכבים כמו בסרטים הקודמים, "בלתי נשכחים 4" מוכיח שאפר לעשות סרט מעולה, נראה כי בimdb אנשים לא צפו בסרט בכלל ודרגו אותו, הסרט הרבה יותר מוצלח מהסרטים הקודמים.

אם בסרטים הקדומים לא הייתה עלילה, אם כי בסרט הראשון היתה עלילה סבבה לטעמי, מבחינה עלילתית, יש פה אחלה עלילה, הרבה הפתעות, הרבה נוסטלגיה, והשילוב בין סליי לסטאת'ם הוא מצוין. 

פפטי סינט ממלא היטב את החלל שלא השאיר כלום – טרי קרוז, בכלל לא מרגישים בחסרונו, גם לא מרגישים כלל בחסרונם של שוורצגר, ברוס וויליס, הריסון פורד, ומה שהכי מרשים זה הבימוי, והכיף, שעה וחצי שמרגישים בלי להתעייף, הסרט השלישי, הוא היה מעולה, אבל היה בו רגעים מתים, וגם בסרטים הקודמים היו רגעים מתים. בסרט הזה , כל הסרט זורם בכייף וקליל,

בואו נדבר על סטאת'ם, הוא שחקן מעולה, ובסרט הזה הוא נותן שואו ענק, ולטעמי זה השואו הכי חזק שלו בקריירה, בטח בז'אנר האקשן, ובשנת 2023 שאין כלל וכלל כוכבי פעולה טובים, פשוט אין כלום, כוכבי האקשן של היום הם לטעמי בדיחה מהלכת, בסרט הזה – נראה כי סילבסטר סטאלון מעביר את הכתר לג'ייסון סטאת'ם, הוא היחיד ששווה משהו בדור של היום. למרות שאם מסתכלים על הקריירה של סטאת'ם – יש לו מלא מלא סרטים עלובים וחלשים, אבל יש לו גם כמה סרטים מצויינים, אני מקווה שסטאת'ם יפסיק לבזבז את כישרונותיו על סרטי אקשן עלובים, ויתחיל לתת לנו להנות מהאיכות והקלאסה שלו.

לסיכום: "בלתי נשכחים 4" הוא שילוב מנצח בלי כוכבים , כמו שהיה בסרטים הקודמים, אפילו בלי סטאלון, ובלי בימאי מוכר, "בלתי נשכחים 4" הוא ההפתעה של 2023, והשילוב בין סטאלון לסטא'תם הוא הרסני – בקטע טוב, והכתר עובר לסטא'תם. רוצו לראות את "בלתי נשכחים 4" , הוא הסרט הטוב ביותר בסדרה.

***** "הסרט הטוב ביותר בסדרה"

צפו: הצצה ראשונית ל- "בלתי נשכחים 4"

מעט עשור אחרי הסרט הקודם, אולפני ליונסגייט חוזרים לפרק חדש בסדרת סרטי האקשן עם טריילר ל“בלתי נשכחים 4” (Expend4bles). הפעם, החבורה תקלע למשבר מדיני בין רוסיה לארה”ב, שעלול לפתוח לא פחות ממלחמה גרעינית.

טריילר מתחיל עם מומחה הנשקים לי כריסמס (סטיית’האם) אשר משיק זוגיות עם דמות חדשה בגילומה של מייגן פוקס (“רובוטריקים”). האקשן מוצא דרכו גם לרומנטיקה, כאשר הזוג פוצח במשחק מקדים בצורת קרב.

ברני רוס מגיע לביתו של כריסמס עם בקשה לסייע במשימה חדשה. על החבורה לרדוף אחר ספינה מלאה בחומרי נפץ גרעיניים שנחטפה על ידי טרוריסטים. במטרה למנוע מלחמת עולם שלישית, הלוחמים פולשים לספינה ויוצאים לקרב על חייהם.

צפו בטריילר לסרט "בלתי נשכחים 4" – בספטמבר בבתי הקולנוע:

https://youtu.be/lJfTrLAI46Y

מתוך

סטאלון חוזר לנייטיז עם "סחרור מסוכן 2"

סטאלון עובד בימים אלו בשיתוף פעולה עם ריק רומן על סרט נוסף ללהיט של שנות ה-90 בכיכובו "סחרור מסוכן" אשר גרף בקופות 250 מיליון דולרים.

"סחרור מסוכן" היה סרט על תווי היסוד של "מת לחיות" והסרט היה להיט בקופות.

Cliffhanger

בכל אופן, מי שיתפוס את כיסא הבימאי זה ריק רומן אשר ביים את הסרטים "מעל החוק" וה-"מטרה שומר הראש" של באטלר. עדיין לא ידוע אם הסרט הולך לכיוון של ריימק או ריבוט, או שמא בכלל סרט המשך. אבל כן, סטאלון בפנים, בתפקיד הראשי, גם בגילו המבוגר, עוד מעט הגיבור שלנו בגיל 77. ביולי הקרוב.

היו דיבורים גם על סרט המשך ל"איש ההרס" ו"טנגו וקאש" ועכשיו זה… אני אישית מאוד הייתי רוצה לראות סרט המשך ל"איש ההרס" זה ה-סרט של הנייטיז של סטאלון, ובכלל אחד הסרטים הגדולים ביותר שלו בקריירה. אבל, גם סרט חדש בפני עצמו, כשסטאלון בגילו, עדין בשיא, מי אני שאתלונן? 

הצצה ראשונית לסרט "Samaritan"

סילבסטר סטאלון חוזר אלינו אחרי הפסקה של 3 שנים עם סרט קומיקס חדש – "השומרוני" הסרט צפוי לעלות ב-26/8, ממש עוד מעט.

ג'ו סמית' (השומרוני) יורד למסתור אחרי אירוע חריג, ויש לו סוד עצום עמו – הוא גיבור על, אחרי שנים של מחבוא, ילד קסום מעורר בו שוב חיים, ה"שומרוני" יעשה הכל בכדי לעזור על הילד שהוא רואה בו דמות לבן, ושניהם יוצאים למסע מרגש ודרמתי בזמן כאוס מוחלט.

צפו בטריילר ראשוני לסרט:

תמונות מהסרט:

 

דיווח: סטאלון ווינקלר על סף פיצוץ

סילבסטר סטאלון ווינקלייר כבר לא חברים. על פי הדיווחים סטאלון דורש ממפיק סרטי רוקי את כל הזכויות על סרטי רוקי וזאת מאחר וסדרת הסרטים המצליחה היא פרי ניצוחו של סטאלון בעצמו. ככל הנראה תם ונשלם ולא נראה יותר את סטאלון בסרטי "קריד" יותר. הסכסוך הזה הוא החותם לזה.

סטאלון הוסיף: "שורף לי בנשמה, רוקי זה הבייבי שלי ואני צריך לקבל את מלוא התמלוגים מהסדרה שהצליחה מפרי נישמתי, הוסיף סטאלון.

ככל הנראה יש אפשרות שהסכסוך הזה היה הרבה זמן ונראה שסטאלון חיכה עם זה עד לאחר סיום דרכו בסדרת הסרטים, אחרת אין הסבר למה זה קורה 46 שנה אחרי, כשהסאגה המצליחה עוד גורפת רווחים בקופות.

קפונה| ביקורת

קפונה/Capone

ז'אנר: דרמה/פשע/ביוגרפיה

תקציר:

ביוגרפיה על הגסטנר הגדול, אל קפונה. הגנסטר ששלט שליטה מלאה בפשע ברחבי ארה"ב ועוד מדינות רבות. עליתו ונפילתו. אורך כ-101 דקות. ביים סטיב קארוור.

שחקנים סילבסטר סטאלון
בן גזרה פרנק קמפנלה
הארי ג'וורדינו ג'ון קסווטס
סוזאן בלייקלי ארה"ב 1975

חוות דעת:

ב-1975, סטאלון היה שותף ל-5 סרטים לפני שפרץ עם "רוקי", אחד מהסרטים הוא "קפונה" בו סטאלון השתתף לצד בן גזרה, והיה ליד ימינו של קפונה. סטאלון מגלם את ניק, השומר ראש.

קפונה הוא סרט מאפיה יעיל, ויש בו לא מעט רגעים מרתקים. עלייתו וניפלתו של קפונה בסרט של 90 דקות שיש בו הכל.

האקסטרה של הסרט : הניצוצות של סילבסטר סטאלון שיוצאות החוצה בציערותו, כבר פה – סטאלון הוכיח שהוא יודע לעשות דרמות משובחות, סטאלון גונב את ההצגה מבן גזרה. "קפונה" סרט מבדר, ואפקטיבי. אומנם יש בו לא מעט פגמים, וחורים בעלילה – זה לא הסרט הכי טוב שמגיע לאל קפונה,

אבל המשחק של סליי, והסוף של הסרט מרימים את הסרט, בסופו של דבר, מי שאוהב סרטי מאפיה או את סטאלון בפרט, הוא ימצא את מבוקשו ללא ספק

והמשחק של סטאלון תענוג לעיניים.

%*** "כדאי"

סטאלון עובד בימים אלו על פריקוול לרוקי בלבואה

הרבה מעריצי סטאלון ורוקי, מאוכזבים על כך שרוקי בלבואה יצא מהתמונה של "קריד 3", עם זאת סאגת רוקי נולדה לחיים חדשים, גם דולף לונדגרן רוצה לעבוד על ספין אוף ל"רוקי 4" והוא בדרך לצלם סרט על חיו של "דראגו"

סטאלון עובד בימים אלו על תסריט חיו של רוקי בלבואה לפני שהפך למתאגרף, מרכז העלילה תהיה על מעללי רוקי בשנות ה-60, על הקושי של רוקי בלבסס את עצמו בפילדפיה, כמתאגרף וכגובה חובות במשפחת פשע.

עדיין לא ידוע עד כמה סטאלון באמת הולך להוציא את הפרויקט הזה לפועל, אחד השיקולים של סטאלון זה אולי להוציא את הפירקוול הזה למסך הקטן.

בנוסף גם דולף לונדגרן רוצה לעשות ספין אוף ל-"רוקי 4" בימים אלו הוא עובד על תסריט על בנו של איוון דראגו – ויקטור דראגו, נוכחנו להכיר את ויקטור דראגו בסרט "קריד 2".

בנוסף לפני כחודש וחצי עלה הסרט "רוקי נגד דראגו" (רוקי 4 גרסת הבמאי), סטאלון גנז את הסצינות הילדותיות מרוקי 4, של שנת 1985, והפך את רוקי 4 לסרט עוצמתי אף יותר. מבקרים עפו על הסרט, וגם אני כצופה מאוד אהבתי את גרסת הבמאי. מי שלא צפה עדיין, מומלץ ביותר…