ארכיון הקטגוריה: וידאו

צפו: בטריילרים האחרונים והמתורגמים ל"רמבו: המשחק האחרון"| ב-19/9 בקולנוע!

צוות האתר ומנהל האתר "סליי ישראל" גאים להציג לכם את הטיזר החדש לאירוע הקולנועי של השנה – "רמבו 5":

הסרט עתיד לעלות לאקרנים בישראל ב-19.9, בעוד 4 שבועות, יום חמישי… הסרט יעסוק בלוחמה בביתו של רמבו, ג'ון רמבו חוזר לביתו כפי שראינו בסיום הסרט הרביעי , ממש לפני הכתוביות. רמבו חוזר הביתה! העניינים יוצאים משליטה ברגע שקרטלי סמים חוטפים את אחייניתו היחידה ואז רמבו נאלץ בלת ברירה לצאת למלחמה שוב. המלחמה האחרונה והקשה ביותר, הסרט החמישי נקרא "הדם האחרון", השם הזה מבטיח המון, קשה לי להאמין שסטאלון ייאכזב אותנו… אני צופה הצלחה אדירה ורעש תקשורתי וחיובי בדומה עם "קריד" (2015) ואפילו אף יותר…

צפו בטריילר האחרון ל-"רמבו: המשחק האחרון":

 

צפו בטריילר הנוסף ל-"רמבו: המשחק האחרון":

פוסטר וטריילר חדש יצאו ל-"קריד 2"| נוסף טריילר מתורגם

בימים אלו ממש סטאלון בהכנות האחרונות לפני צילומי "רמבו 5", לפי הדיווחים הצילומים יחלו בעוד יומיים. כמו כן סטאלון גם מקדם את הפרויקט הבא שלו, "קריד 2".

הסרט עתיד לעלות לאקרנים בארה"ב ב-21 לנובמבר, ובישראל יום אחרי – ב-22 לנובמבר. לונדגרן התראיין לאחרונה ואמר כי תחילה הוא לא רצה לחזור לגלם את איוון דראגו בגלל שהדמות הזו הפכה אותו לכוכב קולנוע.

אבל אחרי שהוא ראה את התסריט הוא הבין שיש פה יצירה איכותית והוא שינה את דעתו. אלו החדשות האחרונות על "קריד 2" עכשיו הבה צפו בטריילר השני שיצא היום.

צפו בטריילר מתורגם ל-"קריד 2":

סרטון השבוע | סאגת סרטי "רוקי" | – המיטב – (2016)| כתוביות בעברית

בשנת 1976 סטאלון פרץ לעולם הקולנוע עם "רוקי", ומשם נולדה הסאגה המצליחה והטובה ביותר בז'אנר… מי היה מאמין שעד עצם היום הזה אף אחד לא החליף את סטאלון בדמות הראשית של רוקי בלבואה, מסתבר שהתשובה היא שסטאלון הוא רוקי, פשוטו כמשמעו. כמחווה טובה לסרט השמיני שבדרך, "קריד 2" שבימים אלו מצולם בפילדלפיה – החלטתי לתרגם את הסרטון הכי משמעותי, ואיכותי ביותר שנעשה אי פעם לסאגה הנהדרת הזו. צפייה נעימה!

לכל מי שמעוניין להוריד את הקובץ למחשב – כאן

טיזר ראשון לסרט Zookeeper שיעלה לאקרנים ב-2011

יצא טיזר ראשוני לסרט הקומדיה המשפחתי, Zookeeper הסרט דומה באופיו לסרט של בן סטילר, "לילה מטורף במוזיאון" ('2006). למרות שהסרט עולה למסכים ביולי 1011 בשנה הבאה, סוני החלה לשחרר פרומואים ופוסטרים לסרט. בואו צפו בטיזר.

סטאלון יגלם את האריה ב- Zookeeper

עלילת הסרט: בגן החיות פרנקלין פארק הבעלי חיים אוהבים את המשגיח שלהם, גריפין קיס המגולם בידי קיוון ג'יימס. גריפין קיס מבלה את זמנו יותר עם האריה במקום עם נשים, בעקבות המצב העגום הוא מחליט למצוא עבודה חדשה בשביל למצוא אהבה. כשהחיות בגן שומעות על המצב הנורא הן מחליטות לשבור שתיקה ולעזור לגריפין קיס למצוא אהבה, הן מלמדות את קיס לחזר אחרי בחורות כשיטת הבעלי חיים. בסרט מככבים עוד כוכבים והם השחקנית רוסריו דוסון, ו-לסלי ביב. את הקולות עושים השחקנית, שר. והשחקנים ניק נולטה, אדם סנדרלר ו-סילבסטר סטאלון.

טיזר ראשוני מתורגם ל- Zookeeper: