אודות

שלום קוראים לי איציק ונונו. ואני בן 25, מת"א. ואני הקמתי את האתר, סליי ישראל. אני מעריץ את סילבסטר סטאלון מגיל 8 אחרי שצפיתי בסרט "רמבו 2" עם אחי ונהנתי מאוד.

אחרי כן, ראיתי עוד כמה סרטים מרשימים למדי של סליי שפשוט גרמו לי ליצור פינה חמה בלב בשבילו. אך עדיין לא הייתי מעריץ כמו שאני היום. תפנית הערצה שלי כלפיו נוצרה בגיל מאוחר יותר שהתחלתי לאסוף סרטים, ובאחד הימים הגיע אליי סרט שלו, "רמבו 3". ואז התחלתי להוריד את כל הטרילוגיה שהיא הייתה עוד טרילוגיה, והורדתי גם את סירטי רוקי. ואז נדלקה לי הנורה שראיתי כבר את סירטי "רוקי".

ואז בכלל נסחפתי והתחלתי להוריד את כל הסרטים שלו. והתחלתי לאסוף מידע עליו. בין הייתר זה היה מידע שלילי, של כתבות שליליות עליו שפשוט עיצבנו אותי. חלק מהכתבות היו ממש מוגזמות ולא נכונות לכן מטרת האתר היא להוכיח שסילבסטר סטאלון הוא שחקן מהשורה הראשונה. ואני לא בא לומר שהוא לא עשה סרטים מחרידים, אבל כל שחקן גדול עושה טעויות בקריירה, וסטאלון גם עשה, אני ארחיב בנושא בהמשך.


בתור אחד שראה את כל סרטיו וזה אומר גם סרטים לפני התהילה של "רוקי" ('1976), אני יכול לומר שהוא שחקן מהשורה הראשונה אחרי שצפיתי בכל סרטיו ויש כמה סרטים מצויינים שלא הצליחו ובהחלט היו טובים כגון: "הבריחה לניצחון", "סמטת גן עדן" "שייד" "קופלנד" ו-"פ.י.ס.ט". והוכיחו שסטאלון יכל לשחק בכל תפקיד, ויש לציין שסילבסטר סטאלון עשה הכל מהכל בתעשייה, אפילו פורנו ובוליווד.

הוא כתב וביים את מרבית סרטיו. כתב את הסרטים: "רוקי" ו-"רוקי 5" "משחק הדמים" "רמבו 2" "רמבו 3" "קוברה" "פ.י.ס.ט" "מעבר לשיא" "סחרור מסוכן" "מסלול מסוכן", "ריינסטון", ו-"שליטי הרחוב". כתב וביים את הסרטים: "רוקי 2" "רוקי 3" "רוקי 4" "רוקי בלבואה" "ג'ון רמבו" "להישאר בחיים" "בלתי נשכחים", ו-"סמטת גן עדן". על רוקי 2 ומשחק הדמים סטאלון היה ראוי אפילו לאוסקר על המשחק הנהדר שהוא הפגין שם, אבל כפי שכבר אמרתי, הוא לא מוערך מספיק.

הסרטים הגרועים ביותר של סטאלון הם: "ריינסטון" "קרב הדרכים" "קוברה" "השופט". לאחרונה סטאלון יותר מוערך בזה שהפרויקטים האחרונים הצליחו כמו "רוקי בלבואה" "ג'ון רמבו" שזיכו את סילבסטר סטאלון באות הוקרה, וזה נחמד לזכור את זה, וזו ההוכחה שסטאלון שחקן ענק!

אז אם אתם רוצים לדעת באמת מיהו? סמנו את כל הקריירה שלו כפרויקט, צפו בכל סרטיו, ממש הכל, ואתם כבר תיראו עד כמה אני צודק! והאתר הזה הוא הפרויקט במלואו.

"כל בעיה שיש עם לינקים או בעיה כלשהי באתר פנו לפה: Stallone60@walla.co.il אני רוצה להודות לנפתלי ויוני על העזרה, והתמיכה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

האתר הישראלי הרשמי