סטאלון לא יגלם את "אדגר אלן פו"

לפני כשנה וחצי פירסמנו ידיעה בה נראה שסליי סטאלון עומד לגלם דמות של הסופר הידוע "אדגר אלן פו" בסרט דרמה ביוגרפיה אודות הסופר הנ"ל אך נראה שסטאלון חושב שהוא לא מתאים לתפקיד הזה.

סטאלון  "תודה לאל שאיני מגלם את אדגר אלן פו"

סילבסטר סטאלון מוותר על גלום התפקיד וגם מה שנראה כחלום שלו, לדברי סטאלון "חלמתי על זה במשך הרבה זמן, אבל איני מתאים לתפקיד. "תודה לאל שאיני מגלם את אדגר אלן פו". עם זאת סטאלון מתעקש שיעשו סרט על המשורר האגדי, וכמובן שהוא רוצה לנטול חלק בפרויקט הזה, כנראה שזה כתסריטאי וכבמאי, אך לגלם את דמותו זה כבר נראה כבד "כפרדויה גדולה." כך אמר סטאלון. סטאלון מרוצה מזה שהפרויקט עדיין לא יצא לפועל איתו בתפקיד כשחקן. סטאלון מוסיף: "יש לי כבר תסריט שעבר כ-20 שינויים. כל כמה שנים אני מתקן ומוסיף מה שצריך. מה שכלכך מפליא אותי בפו, שהוא היה כלכך מנפץ אלילים, האכלוסייה שמאפיינת נשים, צעירים, נודדים שמרגישים משונים או מוזרים מדי יכולים להשכיל ממנו ממש הרבה . דעתי האישית: סטאלון עושה טעות גדולה, הוא יכול להביא פה משחק משבח, במיוחד שמדובר בתקציב ענק. הוא יכל להוכיח שהוא יכול לגלם תפקידי דרמה בצורה איכותית. מה שכן, אם הסרט על ג'ון גוטי ייצא לפועל, וסטאלון ישחק, אז הכל לטובה. נקווה שהסרט על "ג'ון גוטי" יאושר סופית.

תגובה אחת “סטאלון לא יגלם את "אדגר אלן פו"”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>