סילבסטר סטאלון מסתבך בעקבות סרטו "בלתי נשכחים"

שבוע וחצי לפני שהסרט "בלתי נשכחים" עולה למסכים מגיעים צרות בצרורות.שותפים ברזילאים המעורבים במה שמסתמן כהצלחה בטוחה דורשים מסליי 1.36 מיליון לירות שטרלינג ולא, זה יגיע לתביעה משפטית.

סטאלון ומיקי רורק מתוך "בלתי נשכחים"

בסרט הנוכחי המאופיין בהמון כריזמה וכוכבים, "בלתי נשכחים" סטאלון מגלם את בארני רוס, בחור שרירן וכריזמתי המנהיג קבוצה שכירי חרב כדי להפיל רודן דרום אמריקאי בשם גנרל גאזה. אבל בחיים המציאותיים של סטאלון, נראה שהוא בעצמו נרדף בידי דרום אמריקה, אחרי טענות עובר ושב שהכוכב ההוליוודי עזב את ברזיל מבלי לנקות את הבלאגן שהוא עשה בסט הצילומים של סרטו החדש, "בלתי נשכחים", בלי לשלם חובות של כמעט כ-1.4 מיליון לירות שטרלינג. לפי הדיווחים של המגזין הברזילאי, "ויג'אר", סטאלון הסריט סצינות בריו דה ז'ניירו באפריל 2009, השחקן צפוי לתביעה משפטית מצד שותפים ברזילאים לסרט המדובר, המפיקים שחתומים על הסרטים "על עיוורון" ו- "עיר האלוהים". דברי השותפים הברזילאים, "בזמן שהצוות האמריקאי שהה בברזיל, החשבונות שולמו מדי שבוע," כך נאמר במגזין הברזילאי. "אך כאשר הצוות של סטאלון והוא שבו הביתה, החשבונות פשוט קפאו."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>