ביקורות

בלתי נשכחים 2/2 The Expendables

ז'אנר: הרפתקאות/מתח/פעולה.

תקציר:

הבלתי נשכחים חוזרים, והם קשוחים מאי פעם. ברני רוז, לי כריסטמס, יין יאנג, ג'ונר ג'נסן, טול רוד והייל סיזר מצרפים לשירותיהם שני חברים צעירים חדשים – בילי דה קיד המסוקס ומגי, הצלע הנשית הראשונה בחבורה. מיסטר צ'רץ מטיל עליהם משימה חדשה, לכאורה פשוטה וקלה לביצוע, אך כאשר היא מסתבכת ומביאה למות אחד החברים מהיחידה, מתברר להם עד כמה היא מסוכנת. המומים וכואבים, "הבלתי נשכחים" יוצאים לחפש נקמה… כתב סילבסטר סטאלון, ביים סימון ווסט.

שחקנים ברוס וויליס
סילבסטר סטאלון ארנולד שוורצנגר
ג'ייסון סטאת'ם רנדי קוטור
דולף לונדגרן טרי קרוז
יו נאן סקוט אדקינס
ז'אן קלוד ואן דאם ג'ט לי
צ'אק נוריס ארה"ב 2012

חוות דעת:

הסרט השני יותר טוב מהראשון לפחות ב-2 ממדים. הוא מספק תסריט איכותי עם המון דיאלוגים מצחיקים, יש בו המון המון המון אקשן. הבימוי של סימון ווסט נהדר והוא לא בימאי גדול, אבל בסרט הזה הוא עשה עבודה נהדרת. יש המון דמויות ולדעתי רנדי קוטור וטרי קרוז מיותרים. ג'ט לי לא שיחק דקות רבות וחבל. עם זאת, הסרט מאוד מבדר, ואחד מסרטי האקשן היותר טובים שיצאו אי פעם. ברוס וויליס וארנולד שוורצנגר היו טובים, נקווה שבסרט הבא הם יהיו לתפקיד משמעותי עוד יותר, לפחות בסדר גדול כמו תפקידו של סטאלון. סטאלון וג'ייסון סטאת'ם היו מעולים. ואן דאם שהוא שחקן בינוני היה גם טוב וכן גם דולף לונדגרן. בסרט הזה חובבי האקשן ימצאו את מבוקשם – הסרט מספק המון אלימות, המון אקשן, מכל סוג אפשרי! האפקטים נהדרים, הסרט הוא סרט חובה! הוא קליל ומהנה במיוחד – רוצו וצפו בסרט בקולנוע!! סילבסטר סטאלון המלך (:

***** "לא להחמיץ"


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>