תהפוכות: האם רמבו 5 בדרך?

לפני שנה וחצי, כשבלתי נשכחים עלה לאקרנים, סטאלון הצהיר שלא יחזור לגלם את ג'ון רמבו יותר. "זה סופי, אני בטוח בזה ב-99 אחוז, הוסיף סטאלון. "אני מאוד מרוצה מהחלק האחרון בבורמה, סרט נוסף עשוי להיות טעות מצערת שעלולה להראות את הדמות כשכיר חרב. אני לא רוצה שזה יקרה". התסריטאי של קונאן הברברי שון הוד סיים את התסריט של רמבו 5 שייקרא Rambo: Last Stand עבור Millennium.

סטאלון כרמבו (מתוך הסרט הרביעי בסדדרה)

FEARnet פירסמו ראיון עם הוד על הסרט 'קונאן הברברי' (יש גם דיבורים על עשיית סרט על רוברט אי הווארד: זה יהיה מבדר, אנשים!), והכותב היה מאושר לתת אינפורמציה מעט אחרי שה – Empire ביקשה. ראשית, זו לא רק הזדמנות פז ל-Millennium ליטול חלק בזה, סטאלון היה מעורב בכדור המתגלגל מצד לצד. "פגשתי את מר סטאלון פעמיים בשנה שעברה", שון סיפר לנו. "הוא נתן לי תסריט, תסריט ישן יותר, מדובר ב-20 עמודים של השראה של הפרק החמישי של סאגת סרטי 'רמבו' אותם הוא כתב בעצמו".

מה יש בתסריט? שון לא אמר, אבל הסכים לומר שהרעיונות כלל לא מדברים שנחשפו בעבר. כמו זה שבעבר פורסם שרמבו שב לביתו ומגלה שאביו מת ושסוחרי סמים חוטפים את בתו בגבול מקסיקו, הסרט החמישי של רמבו לא יעסוק בזה. גם לא הסיפור עם האלמנטים המדע בדיוניים שנחשפו בעבר של Savage Hunt, גם לא זה. זה לא יהיה דומה לרעיונות שסטאלון חשב בקיץ שנה שעברה. "זה יותר בכיוון של המותחן של הסרט הראשון בסדרה שיצא ב-1982", אמר שון.

יבוסס אולי על הסרט 'משחק הדמים'

Rambo: Last Stand עדיין לא קיבל אור ירוק להתחיל בהפקה, ואף לא בטוח עדיין שייצא בכלל לפועל. מתסריט בלבד לא בונים סרט. ושון מדגיש, "נכון לעכשיו, איני בטוח שסטאלון בכלל מעוניין לעשות את זה. כרגע, כפי שהבנתי, הוא עובד כעת על 'בלתי נשכחים 2' ו- 'Bullet to the Head'. אך Millennium שכרו אותי לסיים את התסריט והם בהחלט רוצים לממש את הסיפור העומד מאחורי זה, וכולי תקווה שהוא ירצה לעשות סרט נוסף של רמבו, עם צליל של קלינט איסטווד כמו ב-'בלתי נסלח' ('1992)", אמר שון.

האם סטאלון יעשה את רמבו 5? אני אישית מאוד אהבתי את רמבו 4 ואשמח לראות עוד סרט איכותי ברמתו ואף יותר. אישית מאוד רוצה שסטאלון יעשה עוד סרט מעולה לסדרת סרטים המעולה הזו!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *