שלושה שמות חדשים מצטרפים ל- 'Bullet To The Head'

אולי לסרט החדש של סטאלון אין שם עדיין, אבל שחקנים מצטרפים לפרויקט. ע"פ הדיווח של 'Variety', כריסטיאן סלייטר, הולט מקקאלאני ו-אדוואלה אקינואויה-אגבאג'ה הצטרפו לקאסט.

ליהוק מעולה (כריסטיאן סלייטר בתמונה)

הסרט יבוסס על ספר הקומיקס 'כדור בראש', למרות ששמו של הסרט לא ייקרא כך. הסרט יעסוק במתנקש המאחד כוחות עם בלש ניו-יורקי כדי לנקום באנשים שרצחו חבר משותף שלהם. סלייטר יגלם את מפכ"ל משטרת ניו-יורק, מקקאלאני יגלם בלש נוסף. נראה שאדוואלה אקינואויה-אגבאג'ה יקבל את התפקיד הכי העסיסי בסרט, כי הוא יגלם את הנבל.

הדמות שלו תנצל את הדלות של אזורי ניו אורלינס שנפגעו קשות מההוריקן קתרינה. למרות שסלייטר הכי מוכר מבין שלושת הכוכבים החדשים בקאסט, הוא זכור היטב בסרטים 'ראיון עם ערפד' ('1994) ו-'רובין הוד: נסיך הגנבים' ('1991), זה לא אומר שהוא היחיד עם עבר משחק משמעותי. השחקן הבריטי אדוואלה אקינואויה-אגבאג'ה חתום על הסרטים 'אייס ונטורה 2, בלש פראי' ('1995), 'המומיה 2' ('2001), ו-'זהות כפולה' ('2002), כמו כן גם בתכניות הטלוויזיה 'אבודים' ו-'אוז'.

מקקאלאני מנגד זכור בסרטים 'הנוסע השמיני 3' ('1992), 'מועדון קרב' ('1999), ו-'שלושה מלכים' ('1999). אלסנדרו כאמון, התסריטאי של 'השליח' ('2009), אחראי גם לתסריט של הסרט הזה.

ולעניין אחר, הסרט 'שומר גן החיות' עלה לאקרנים בארה"ב ביום שישי האחרון, למרות שקיבל ביקורות שליליות ביותר, הסרט צבר הצלחה יחסית טובה כשהכניס כ-20 מיליון דולר ונכנס למקום השלישי בטבלת שוברי הקופות של סופי השבוע. הסרט 'איך להיפטר מהבוס' במקום השני, עם הכנסות של כ-20.1 מיליון דולר, במקום הראשון עומד הסרט 'רובוטריקים 3' עם הכנסות של כ-47 מיליון דולר.

האם יצליח למרות הביקורות? (סטאלון כאריה, וקיון ג'יימס מתוך 'שומר גן החיות')


2 thoughts on “שלושה שמות חדשים מצטרפים ל- 'Bullet To The Head'”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *