קעקועים, פעלולים, סקס, באמת סטאלון בגיל 65?!

סילבסטר סטאלון חוגג היום יום-הולדת 65! הכוכב שעל תעודת הזהות שלו רשום שהוא בגיל 65, חתום לעוד כמה סרטי אקשן, עדיין מקיים סקס סדיר ומעולה עם אשתו שצעירה ממנו ב- 22 שנה, וכן בגיל 65 סטאלון קעקע את אשתו וילדיו בגופו. סקירה מיוחדת לכבוד האיש והאגדה שהולך ומשתבח עם השנים.

ג'ינפר מקועקעת בכתפו, זוג יונים, לא?

היום סטאלון בגיל 65! אלוקים, הוא לא נראה ולא מתנהג. לאחרונה הוא קעקע את אשתו ג'ינפר פלאבין ובנותיו סופי, ססיטין וסקארלט רוז. בנוסף, הבחור הזה בגיל 65 ולא נוטל ויאגרה ועושה סקס סדיר ומעולה עם אשתו. בעולם הקולנוע הוא לא משתמש עדיין בכפילים, בסרט 'בלתי נשכחים' (2010) הוא נפגע כתוצאה מכך ושבר את הצוואר, במהלך סצינה עם סטיב אוסטין, וזו לא הפעם היחידה, במהלך צילומי 'רוקי 4' דולף לונדגרן פגע בו בסיצנת הקרב הידועה.

במהלך השנה האחרונה סטאלון ריכז בעט וביים בעוצמה את הסרט 'בלתי נשכחים' לצד כוכבים גדולים אחרים כמו אריק רוברטס, מיקי רורק, ג'ייסון סטאתם, ג'ט לי, דולף לונדגרן, סטיב אוסטין, רנדי קוטור, טרי קרוז, ואפילו ברוס וויליס ו-ארנולד שוורצנגר שהיו רק אורחים אבל הוסיפו לרוח הסרט בסצינה חביבה ביותר בכנסייה. סטאלון עוד בשנה האחרונה הכריז על סרט המשך שצפוי בינתיים לצרף את ואן דאם ו-ברוס וויליס, הפעם לתפקיד רציני. עם זאת, הוא החליט שלא לביים את בלתי נשכחים 2 אבל הבטיח שיצרף רשימת שחקנים מנופחת אפילו יותר מהסרט המקורי.

סטאלון וחלק ממשפחתו

במהלך השנה סטאלון צורף לסרט אקשן בשם 'Bullet to the Head' שלפניכן נקרא בכלל Headshot. בסרט זה סטאלון יגלם מתנקש מניו אורלינס שבוחר לשתף פעולה דווקא עם בלש ממשטרת ניו יורק, כאשר השניים מנסים לפענח יחד שני מקרי רצח בלתי פתורים. השניים יגיעו מהרציחות בניו אורלינס לתסבוכת מסוכנת בוושינגטון, כשבדרך הם צפויים לירות בכל מי שינסה להפריע להם להשלים את משימתם. צילומי הסרט הזה החלו. והוא צפוי לעלות לאקרנים מתישהו ב-2012. בסרט זה יככבו גם סונג קאנג, שרה שאי, וג'ייסון מומואה. את הסרט יביים וולטר היל. הוא לא חתום על סרט גדול כבמאי אז יש פה סיכון מסוים.

היל במאי בינוני, למה לא סליי?

בעוד יומיים יעלה לאקרנים בארה"ב הסרט 'שומר גן החיות' בו סטאלון יתרום את קולו כמלך החיות. הסרט צפוי לעלות לאקרנים בישראל ב-21 ליולי הקרוב. פרטים נוספים פה! שיהיה לך במזל טוב מר סילבסטר גרנדצ'יו מייקל סטאלון!!!


5 thoughts on “קעקועים, פעלולים, סקס, באמת סטאלון בגיל 65?!”

  1. סטלונה מלך האקשן!! גם בגילו המבוגר, אריה 5555 סליי תמשיך לעשות סרטים, אוהבים אותך, המון בריאות אחוק שלנו וגם לא אנטישימי!

  2. שחקן ענק ולא מוערך! אחלה כתבה, איציק. תמשיך להחזיק את האתר הזה!!!

  3. חיימשליייי!!!!!!!! אולי אחריי שנה אבל אני מאוהבת בסרטים שלך רוקי רמבו מעבר לשיא בלתי נשכחים ומלאא……. מגיל 6 אני אוהבת אותך החלום שלי לפגוש אותך !!!1 שחקן שאני הכי אוהבת מצטערת על הבן שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *