סטאלון רוצה לעשות סרט המשך ל"בלתי נשכחים"

בעוד "בלתי נשכחים" צועד בטבלת שוברי הקופות ברחבי העולם למרות שהוא ירד השבוע למקום השלישי בארה"ב עם 9 מיליון דולר הכנסות. סטאלון כבר חושב על סרט המשך ראוי בזה שהוא מזמין את ברוס וויליס להיות הנבל, וברוס וויליס עונה בחיוב נרגש ביותר שכן.

ג'ון רמבו נגד ג'ון מקליין ב"בלתי נשכחים 2"

לא ידעתי שסילבסטר סטאלון פתח טוויטר ואכן הוא פתח. והוא כתב שלשום סטטוס כזה: "הייתי בארוחה ערב עם ברוס וויליס ואמרתי לו אני צריך נבל משמעותי לסרט המשך ל-"בלתי נשכחים", והייתי רוצה שזה יהיה אתה. מעוניין, ברוס? ברוס עונה: "לעזאזל, בטח שכן. ברוס וויליס רוצה להיות בסרט ההמשך של "בלתי נשכחים" הפעם הוא לא יקבל רק תפקיד אורח משמעותי כמו הסצינה החביבה עם סטאלון וארנולד שוורצנגר. האם גם שוורצנגר יצטרף לחגיגה? אין לדעת, אפילו יש אפשרות כי עוד מעט הוא מסיים את חלקו כמושל קליפורניה. יהיה נחמד לראות בפעם הראשונה על מסך את ג'ון רמבו נאבק עם ג'ון מקליין. הסרט הראשון שמציג עכשיו בכל רחבי העולם, הוא סרט אקשן מרהיב ביותר. סטאלון לקט את מרבית כוכבי האקשן וסיפק לנו אקשן כפי שאמרתי, מרהיב ומהנה. מחכה בקוצר רוח לסרט המשך.

2 תגובות “סטאלון רוצה לעשות סרט המשך ל"בלתי נשכחים"”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>