סליי – סרט דוקו| ביקורת

סליי/Sly

Sly (2023) - IMDb

ז'אנר: ביוגרפיה.

תקציר:

זהו סרט דוקו חדש מבית היוצר של נטפליקס שנותן זוויות חדשות על הקריירה של סילבסטר סטאלון, כ-90 דקות.
שחקנים סילבסטר סטאלון
ג'ון הרצפלד טליה שיר
קוונטין טרנטינו פרנק סטאלון
ארנלוד שוורצנגר ארה"ב 2023

חוות דעת:

הסרט נפתח טוב, אווירה טובה , מעניין, אבל קצר ולא מספק. 50 דקות מתוך הסרט הם רק על רוקי 1 ו2, אין סיקור של כל הסרטים של סטאלון בשנות ה-80 ושאר השנים. רוצים להיות מופתעים? לא הזכירו שם ולו פעם אחת את הסרט "קריד" שסטאלון זכה בפרס גלובוס הזהב, בשנת 2016 בה סטאלון הוכיח שגיל זה רק מספר והוא בשיא. 

מה יש לנו בסרט ? צחקוקים עלובים על הסרט "אוסקר", בכלל בסרט יש הרגשה כאילו סטאלון לא עשה סרטי קומדיה מוצלחים. נניח ואוסקר סרט חלש, אוקיי? מה בנוגע ל"טנגו וקאש" הנהדר? מה בנוגע ל-"איש ההרס"? אלו סרטי קומדיה מהטובים ביותר שאני אישית נתקלתי. קומדיה פעולה. גם "עצור! או שאמא שלי יורה" זהו סרט קומדיה פעולה ולא נטו סרט קומדיה. בחזרה לאוסקר, הידעתם שזה אחד הסרטים היותר מדורגים גבוה על ידי הצופים? וגם לדעתי "אוסקר" זהו סרט קומדיה מצוין ואחד הסרטים הכי טובים של סטאלון בנייטיז. וכפי שאמרתי, הסרט מדורג גבוה על ידי הצופים. סטאלון עשה אחלה סרטי קומדיה!

בואו נמשיך… לא דובר בסרט על "נעול" הנהדר, על "איש ההרס" על "הבריחה לניצחון" על "תכנית בריחה" על פאקין "קריד 1 ו 2"

בקושי היה סיקור של "משחק הדמים", ועוד נקודת שפל בסרט לטעמי והצביעות של התעשייה בהוליווד זה הסצינה בה נאמר שהסרט "פ.י.ס.ט" נקטל על ידי מבקרים, בכלל לסטאלון יש קריירה עשירה בסרטי איכות, סרטי דרמה – חלק מסרטי רוקי, משחק הדמים, רמבו 4, פ.י.ס.ט, קופלנד, קפונה, שייד, הבריחה לניצחון, למה לא להציג את הסרטי איכות האלו שסליי עשה? לטעמי היה לסרט פונטציאל אבל בגדול הוא סרט שגרתי והוא מביך אפילו. חבל.

*** " התחיל טוב והדרדר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *