צילומי "בלתי נשכחים 4" יחלו בחודש אוקטובר

7 שנים אחרי הפרק האחרון בסדרת "הבלתי נשכחים" (2014), סרט רביעי בסאגה המצליחה עתיד לעלות ככל הנראה ב2022. וגם משהו לא ברור עם ספינאוף לסדרה שיתרכז בעיקר בדמותו של כריסמס, אותו מגלם ג'ייסון סטאת'ם. מי התגעגע לגיבורי האייטיז? ואת מי תרצו לראות בסרט הרביעי?

עדיין לא ברור אם הסרט הבא של "הבלתי נשכחים" הוא סרט רביעי, או שמא, הוא יהיה בכלל ספין-אוף בשם כריסמס… באתרי הרכילות בארה"ב התחילו לפנטז על ליהוק של רצ'רד גיר, וזאת בגלל הסכסוך העמוק בינו לבין סטאלון, עוד לפני שנים, יש שמועות ששתי הכוכבים אפילו הלכו מכות, אתם רוצים לשמוע על מה הסכסוך? הסכסוך לפי השמועות, בין ריצ'רד גיר וסטאלון בעקבות מאבק על לבה של הנסיכה דיאנה דאז, אתרי הרכילות מפנטזים על גיר ולטענתם, אם גיר יקבל את התפקיד הנבל, זה ייתן הרבה צבע וממד איכותי לנבל של הסרט.

על כל אופן אלו רק פנטזיות של מעריצי הסדרה. מי שככל הנראה יחזור לפרק הרביעי באופן מפתיע, הוא ז'אן קלוד ואן דאם, הוא יגלם את אחיו התאום שנהרג בפרק השני בסדרה, ב-2012. בכל אופן, יהיו הרבה כוכבים עוצמתיים חדשים בפרק החדש, ואני מצפה לסרט הזה בכיליון עיניים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>