סטאלון בשנה הקרובה יעשה סרטי משפחה

סילבסטר סטאלון כרגע לא עובד על סרטים רציניים, למעשה הוא ביטל סופית את רמבו 5 ושבר לנו את הלב, היו גם שמועות חזקות שהוא כלל לא יעשה סרטי אקשן יותר, הייתם רוצים לראות את ה"בלתי נשכחים 4" ללא סטאלון? או את "קריד 2" בלעדיו? מה שבטוח בשנה הקרובה נראה אותו בסרטי משפחה.

134912016_poster01.full

כרזת הסרט "ראצ'ט וקלאנק"

בשלהי השנה הזו ושנת 2017 נראה את סליי בסרטי משפחה כמו הסרט הנ"ל, או בסרט "שומרי הגלקסיה 2" שעתיד לעלות במאי בשנה הבאה, התפקיד של סטאלון בשומרי הגלקסיה עדיין לא ידוע, אבל הוא בפנים במאה אחוז. הסרט "ראצ'ט וקלאנק" יעלה לאקנים בעוד 10 ימים בתאריך 21/4.

טריילר מתורגם לראצ'ט וקלאנק:

את "משאלת המוות" הרימייק שסטאלון אמר לפני כמה שנים שהוא שוקל לעשות, מסתבר שהוא ירד מהפרויקט ומי שיחליפו הוא חברו לשעבר ברוס וויליס. בנוגע ל"בלתי נשכחים 4" יש שמועות שהגיעו אליי ממקור אמין שסליי ככל הנראה ישחק בסרט מאחר והוא זה שכותב את התסריט, בוא נקווה שזה יהיה יותר משמועות, כי סרט של בלתי נשכחים בלי סטאלון… צריך להגיד את האמת, זה לא יהיה סרט – זה יהיה סרט נורא ואיום. מה נשאר לנו? "קריד 2"… אין עדיין מידע על הפרויקט, אבל סטאלון אמר שרוקי גמר את הסיפור.

רגע, איך יתחילו את הסרט "קריד 2" יהיו חייבים לעשות סצינה בה רוקי מת. לטעמי גם שם אם סטאלון לא ישחק זה יהיה סרט מיותר. כבר עדיף שבסרט הזה רוקי בלבואה ימשיך לאבק במחלת הסרטן ולא יצליח לנצח אותה, וזה אם כבר סוף אמין לסאגה, אבל צריך לסיים בחכמה וביצירה טובה ונוגעת בדיוק כפי שהיה עם הסרט השביעי.

רמבו 5 בוטל – סטאלון אמר שהוא רוצה אבל הגוף אומר אחרת. סרט המאפיה scarpa עדיין לא התחילו בליהוק או בכתיבה, אבל נראה שהפרויקט עדיין בתוקף, ולמען האמת זה הסרט שהכי מסקרן אותי, כי נדמה לי שגם שם סטאלון יהיה מועמד לאוסקר לכל הפחות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>