רמבו 5 יצולם מיד אחרי צילומי הסרט "קריד"

סילבסטר סטאלון בימים אלו עושה הכנות האחרונות לפני צילומי הסרט הספינאוף של "רוקי" העונה לשם – "קריד", צילומי הסרט יחלו בתחילת ינואר, שזה ממש קרוב. לאחרונה לוהקה לפרויקט הזה – טסה תומפסון. כמו כן, אחרי צילומי הסרט הזה סטאלון ישוב לגיבור השני שלו – רמבו – בסרט החמישי שייקרא "הדם האחרון", אחרי כן סליי חוזר לעשות סרטי דרמה – בסרט המאפייה שייקרא "Scarpa" , כל הפרויקטים האלו כנראה יעלו לאקרנים ב-2016, וכעת בהרחבה.

לא יוצא לגמלאות בקרוב (סילבסטר סטאלון בוונציה)

הפרויקט של רמבו 5 הולך להיות ככל הנראה החזק ביותר בסאגה. הסרט החמישי הולך להפתיע מאחר שסליי שובר את הראש – האם להרוג את רמבו? או שלא? לדעתי אם סטאלון יחסל את ג'ון רמבו, ויעשה זאת באמנות, ואיכות, אני לא אגזים בזה שאומר שיש סבירות חזקה מאוד ש"רמבו: הדם האחרון" יזכה באוסקר. וטוב מכך – סטאלון יסתום הרבה הרבה פיות לאותם אלו שלא אוהבים אותו. על כל אופן, לאחרונה סטאלון והפקת הסרט החמישי, לא מוסרים יותר מדי מידע על הפרויקט, וישנה אפשרות לא קטנה, שאולי כל מה שידברנו כעת אלו סתם קשקשת.

לאחר שתי הפרויקטים אלו – סטאלון יעבוד על הסרט "Scarpa" שהוא למעשה סרט מאפייה שהכותב שלו הוא ניצ'ולס פליגי (זה שכתב את הסרט "החבר'ה הטובים") של דה נירו ולהקתו. בימאי הסרט יהיה בראד פורמן ("סנגור במבחן").

הסרט יעסוק במשפחת הפשע "קולמבו", ובמאבקם בסמוי של האף-בי-איי, הרודף אותם, פרטים נוספים על הפרויקט הזה יתפרסמו בהמשך.

One thought on “רמבו 5 יצולם מיד אחרי צילומי הסרט "קריד"”

  1. אין על הבן אדם הזה אדם גדול מהחיים אני מעריץ גדול שלו סילבסטר סטאלונן השראה גדולה לי ולחיים האלה מחכה בשיא הסבלנות לסרט החדש ואין לי ספק שזה הולך להיות להיט גדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *