ביקורות

בחזית/Homefront

ז'אנר: מתח/פעולה

תקציר:

פיל בארקר, שוטר לשעבר במחלק סמים, עובר עם משפחתו לעיירה קטנה בכדי להתרחק מעברו המסוכן. בגלל קטטה בין בתו לילדה אחרת בבית הספר המקומי מגלה פיל שגם בעיירה הקטנה מתקיימת רשת מפותחת של סוחרי סמים אלימים. כאשר הם מתקיפים אותו ואת משפחתו, לא נותר לו אלא להתקיף בחזרה. אורך כ-100 דקות. כתב, סילבסטר סטאלון, ביים גארי פלדר.

שחקנים קייט בוסוורתק
ג'ייסון סטאת'ם קלאנסי בראון
ג'יימס פרנקו
עומר בנסון מילר
וינונה ריידר ארה"ב 2013

 

חוות דעת:

סילבסטר סטאלון ממשיך להפציץ!! הפעם הוא בוחר לעמוד מאוחרי הפקת 'בחזית' בסרט בו הוא לא משחק, אך הוא מפיק ותסריטאי ראשי בסרט של ג'ייסון סטאת'ם וג'יימס פרנקו כנבל. בסרט 'בחזית' תמצאו את מבוקשתכם, אחרי כמה סרטים גרועים של ג'ייסון סטאת'ם בתקופה האחרונה מי אם לא סילבסטר סטאלון מחזיר את סטאת'ם לעניינים. הסרט הזה מספק המון אקשן ומכות כאסח לפנים נוסח שיאו של סטאת'ם… הבימוי והצילום ראויים לשבח ואף גם המשחק של כולם, זה לא סרט שלא ראינו כמותו או שהוא מחדש משהו. אבל יש משהו ייחודי בו להפליא – הסיצנות אקשן פשוט מרהיבות שמדביקות את הצופה לכיסא, הסרט עובר בכייף ובכלל מדובר באחד מהסרטים היותר טובים של סטאת'ם אי פעם לטעמי ואף גם פרנקו כנבל שדרג את הסרט הזה. מסתמן: סטאלון ממשיך ברצף הנהדר שלו בשנים האחרונות. הסרט שווה קולנוע בהחלט והוא בין הטובים ביותר השנה בז'אנר האקשן 4/5.

**** "כדאי לראות"

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>