הסרטים בהם סטאלון היה ראוי לפרסים!

הבכירים בתעשייה שופטים את סטאלון עם זכוכית מגדלת ומנסים להוציא ממנו ולזכור ממנו רק סרטים כמו 'עצור! או שאמא שלי יורה' ו-השופט, אבל שכחו שיש לו לא מעט סרטים שבהם הוא היה צריך לזכות באוסקר. בסיקור זה נביא לכם את הסרטים שבהם סטאלון יכל לקבל אוסקר או כל פרס מצדיק וראוי.

סטאלון, אדקינס, לונדגרן, ושוורצנגר באחת הפרמיירות ל- 'בלתי נשכחים 2'

אי שם ב-1975 היה בחור בשם סילבסטר סטאלון שהיה בחור שרצה להיות כוכב עוד מילדות וגרופ של סופרמן, סטאלון ישב בחדרו השחור משחור כמו בתו של דרקולה וכתב בשקט תסריט לסרט אגרוף אחרי שצפה בקרב של רוקי מרציאנו, והחליט גם לקרוא לסרט 'רוקי', אחרי שלושה ימים הוא יצא עם תסריט שלם לסרט, בליבו הוא רצה גם לביים ובטח שלהיות הכוכב הראשי של הסרט אם וכאשר זה יצא לפועל. הוא הלך לכל מיני אולפנים שהוא היה רגיל שזורקים אותו משם, וגם כשהיו מקבלים אותו ומלהקים אותו, הסרטים בהם כיכב לא הוסיפו דבר. עד שמישהו הסכים וצפה בתסריט והבחין שיש אור בקצה הנייר הכתוב. ואז אתם יודעים? סליי כיכב והסרט הצליח מאוד וזה שניהל וביים את הסרט הוא ג'ון ג'י אווילדסן, הסרט הוקרן באקרנים לפחות 9 חודשים כמו שב-2009 הסרט אווטאר הוקרן למעלה מחצי שנה.

כזכור, בטקס האוסקר הסרט רוקי היה מועמד לאוסקר בעשרה קטגוריות והוא זכה בשלושה, בין הקטגוריות המבקרים הצביעו לסליי וזה אומר שהוא היה צריך לזכות גם על המשחק, אך לבסוף הוא לא זכה. אבל בכל זאת הסרט הזה עד היום מוחשב לסרט האגרוף הכי טוב בכל הזמנים. אבל לדעת הרבה מעריצים ולדעת הרבה צופים, סליי סטאלון היה צריך לזכות באוסקר על המשחק. אז נכון יש הטוענים שהמשחק שלו לא הכי טוב, אך למי שקרא עליו ביוגרפיה כמוני, השכיל להבין שזה לא המשחק שלו גרוע, אלא המגרעות מהסיבוך בלידה שדופקות לו את הדיבור וכתוצאה מזה נוצר מלמול. זה לא אומר שהמשחק שלו גרוע, זה הסיבוך בלידה.

לצד כל זה, ניתן גם להוסיף שהבנאדם מביים בצורה דייקנית ומעולה, כותב תסריטים, מפיק, וכבר נוכחתי לראות בכמה ראיונות עם במאים שהוא עבד איתם שטוענים שהוא פשוט משקיע 100 אחוז מעצמו ונותן את כולו לסרט. ושמסתכלים על הקריירה שלו יש לו מלא סרטים מצוינים, כמה בסדר, וגם כמה גרועים, כמו כל כוכב אחר שמוערך בהוליווד. כל הפוסט הזה נעשה בכדי שאביא לכם את הקטעים מהסרטים שבהם הוא היה מעולה והיה ראוי לאוסקר או כל פרס אחר ראוי. יש להוסיף כי ב-2010 הוא קיבל אות הוקרה לסרטי רוקי ורמבו, ונאמר שם כי סרטי רוקי ורמבו הם סרטי הגיבורים הכי גדולים אי פעם. כעת, צפו בסצנות החזקות ביותר של סטאלון אי פעם ובסרטים שבהם הוא היה צריך לזכות באוסקר.

סצנת הסיום החזקה של 'רמבו משחק הדמים' – שווה אוסקר או לא? – כאן!

סצנת הסיום החזקה של 'רמבו משחק הדמים 2' – בהחלט היה שווה פרס! – כאן!


סצנת הסיום של רמבו 4 – שבהחלט שווה אוסקר!

סצנת הסיום של רוקי – לא שווה אוסקר?

סצנת הסיום של רוקי 2 – שווה אוסקר או לא?

האם סליי לא קופח בסרט רוקי 6?

הבריחה לניצחון – סרט הכדורגל הכי טוב בכל הזמנים!

טריילר לסרט האיכותי – פ.י.ס.ט/ בהחלט סרט ראוי לפרס

אלו הסרטים של סליי שהיו ראויים לפרס ללא כל ספק, אבל אני מאמין שאם סליי ימשיך ברצף המוצלח שלו שהתחיל ב-2006, בטוח שהוא יהיה יותר מוערך. כי מי שראה את כל הסרטים שלו, יודע שהוא אחד האנשים המוכשרים כיום בהוליווד.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *