-הודעה מצערת!!!- סטאלון לא יביים ויכתוב את בלתי נשכחים 2

החדשות האחרונות עלולות לגרום לי להוריד בוקס בקיר. כן, סילבסטר סטאלון לא ינטול חלק כתסריטאי וכבמאי של "בלתי נשכחים 2". יש לנו בשורות רעות וטובות, נתחיל עם הטובות: תהיה עבודה קלה יותר לסליי. החדשות הרעות הם: בכל זאת, סילבסטר סטאלון לא ייחלק הוראות לברוס וויליס ואחרים.

חבל סליי, חבל מאוד. (סטאלון בבלתי נשכחים המקורי)

הסרט הראשון של "בלתי נשכחים" שגרף 275 מיליון דולר ועוד לפני הצלחתו הוכרז כבר הסרט השני, כעת סליי מחפש יורש שימלא את מקומו בכסא הבמאי ויביים את הסרט.

הסרט ייכתב בידי דוד אגוסטו וקן קאופמן, (אלו שכתבו את סרטו של קלינט איסטווד "ספייס קאובויס"). כמו כן, סטאלון לכל היותר צירף את ברוס וויליס לקאסט ורמז שהוא יהיה הנבל בסרט ההמשך. אני באמת מוטרד מזה שסטאלון לא מביים את בלתי נשכחים 2, אחרי שהחזיר עטרה ליושנה עם "רוקי בלבואה", "ג'ון רמבו" וכמובן "בלתי נשכחים" הראשון שהיה שם בימוי באמת מעולה ובכלל קאמבק מושלם, זוהי בשורה רעה מאוד שהוא לא מביים את הסרט השני. מה שכמעט בטוח זה שלמרות כל זה, אנו עדיין מקווים לראות סרט המשך ראוי אפילו עוד יותר מהראשון.

4 תגובות “-הודעה מצערת!!!- סטאלון לא יביים ויכתוב את בלתי נשכחים 2”

  1. רוקי בטוח לא ייצא, רמבו 5 גם כנראה לא אבל אין לדעת והלוואי וייצא רמבו 5. בינתיים רק סרט על פו אדגר אלן הוא יביים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>