עוד פרויקט לסטאלון: יגלם רוצח שכיר שוב

השחקן והבמאי בן ה-64 לוהק לסרט הפעולה "Headshot" ובמקביל ממשיך בגיוס שרירנים לסיקוול של "בלתי נשכחים". בין המעומדים: צ'אק נוריס, האלק הוגן וראיין סיקרסט. צילומי "בלתי נשכחים 2" יחלו בקיץ כפי שדיווחנו לפני כמה ימים, וצילומי "Headshot" יחלו במאי הקרוב.

סטאלון בכושר מעולה בלי עיין רעה (מתוך "בלתי נשכחים")

סילבסטר סטאלון לא נח לרגע: אחרי שהתפנה מ-"בלתי נשכחים", בו גם שיחק וגם ביים, כוכב הפעולה בן ה-64 לוהק לסרט הפעולה "Headshot" ובמקביל גם מתחיל לגייס שכירי חרב קולנועיים חדשים לסיקוול של "בלתי נשכחים".

בסרט "Headshot" סטאלון יגלם מתנקש מניו אורלינס שבוחר לשתף פעולה דווקא עם בלש ממשטרת ניו יורק, כאשר השניים מנסים לפענח יחד שני מקרי רצח בלתי פתורים. השניים יגיעו מהרציחות בניו אורלינס לתסבוכת מסוכנת בוושינגטון, כשבדרך הם צפויים לירות בכל מי שינסה להפריע להם להשלים את משימתם. חברת ההפצה IM Global מסרה לאתר "הוליווד ריפורטר" כי תציע את הסרט שיביים וויין קריימר למשקיעים זרים בפסטיבל ברלין הנפתח השבוע, וצילומיו צפויים להתחיל במאי הקרוב בלואיזיאנה וניו יורק.

היה כבר מתנקש פעם (סטאלון מתוך "מתנקשים")

ומה קורה בגזרת "בלתי נשכחים"? ברוס וויליס אמר לפני שבועות אחדים שהוא בפנים ושצילומי הסרט יחלו בקיץ, בחודש יוני או יולי. סטאלון כנראה הרגיש שחבורת הלוחמים הוותיקים מהסרט הראשון מיצו את עצמם ופנה למילואים לקראת הסרט השני. ג'ייסון סטאת'ם, ג'ט לי, דולף לונדגרן, מיקי רורק, אריק רוברטס, גארי דניאלס, ואפילו ארנולד שוורצנגר בהופעת אורח קצרצרה הופיעו בסרט הראשון וככל הנראה חלקם ימשיכו גם בסרט השני ושם יפגשו שחקני חיזוק – נוצצים ומסוקסים לא פחות.

על פי הדיווחים הראשוניים, סטאלון כבר החל בשיחות בסדר גודל של מיסטר טי וקארל וות'רס (ששיתפו איתו פעולה בסרטי "רוקי"), צ'אק נוריס, ז'אן קלוד ואן דאם (שהתנה את השתתפותו בכך שסטיבן סיגל לא יכלל בקאסט), האלק הוגן, דווין ג'ונסון, ווין דיזל, לורנזו לאמאס, ג'ף ספקמן, אוליביה גרונר. על פי השמועות, פנייה נעשתה גם לצ'ראלי שין, עוד לפני אשפוזו האחרון. מי שעשוי להיות הליהוק המפתיע ביותר של סטאלון הוא ראיין סיקרסט – מנחה "אמריקן איידול".

לינק מצורף: מקור הכתבה Ynet

3 תגובות “עוד פרויקט לסטאלון: יגלם רוצח שכיר שוב”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>