כל הפוסטים מאת alejandro kessler

עדכונים לגבי רמבו 5

סילבסטר סטאלון הפתיע עם הנוכחות שלו ב-Comic-Con ביום שישי, כדי לקדם את חזרתו כרוקי בלבואה בספין-אוף של MGM "קריד" ,שעתיד לצאת לקולנוע ב-25 בנובמבר. סטאלון התייחס לפרק האחרון של סאגה אהובה נוספת: רמבו ,ועל כך קיבל את תשומת הלב של אנשים. סליי גילה כי יש לו צוותים בעיראק ובסוריה שצופים במעוזי ISIS לצורך המשך סאגת הפעולה שלו.

 "יש לנו צוותים שנמצאים בעיראק ובחלקים של סוריה וצופים ב ISIS ובמעוזים הגדולים ביותר שלהם . אנחנו עובדים עם המקומיים שם כדי לעזור לספק לסרט את החוויה האינטנסיבית והמציאותית ביותר אי פעם. "

 NEnHjZAOmY5Ors_2_b

כאשר התבקש להבהיר אם הוא מתכנן להשתמש במחבלי ISIS בפועל, סליי אמר רק שהוא " ממש מתרגש לדבר על קריד היום", על פי הוושינגטון פוסט ,הנושא לא הועלה שוב . אנחנו לא שמענו על רמבו : הדם אחרון מאז דצמבר 2014, כאשר סילבסטר סטאלון אישר לאחר שמועות רבות. בחודש יוני 2014,  Splendid רכשה את זכויות ההפקה של הסרט, עם סילבסטר סטאלון כאחראי על כתיבת התסריט, אבל מה שלא ידוע עדיין זה האם הוא מתכנן לביים את הסרט גם כן.

סילבסטר סטאלון : "לא צייר הוליווד הממוצע שלך"

"הוא נתן לעולם רוקי ורמבו , עכשיו סילבסטר סטאלון חושף הצד האקספרסיוניסט שלו בתערוכה של ציוריו" , אומר אנדרו פיטי."

Eröffnung Art Basel Miami Beach in Miami, USA am 02.12.2009

אם תדרג אותו כאמן חזותי , ברור שסילבסטר סטאלון זורק את כל מה שיש לו בציוריו: לבו , נשמתו , ואולי אפילו את הצבע . סטאלון מעריך כי הוא הפיק בין 300 ל -400 יצירות , שהחלו בדיוקן של אדם פרימיטיווי בג'ונגל צבוע כשהיה בן שמונה . " זו הייתה הפעם הראשונה וזה נראה לקוח משום מקום ", הוא נזכר . " זה פשוט חלחל בתודעה שלי . "

בימים אלו סילבסטר סטאלון עושה גם הכנות לצילומי 'רמבו 5', ו-'בלתי נשכחים 4', כמו כן, הכנות בסדרת 'בלתי נשכחים' מצריכים הכנות של שנתיים לפני הצילומים, הסרט הרביעי בסדרה יצולם אחרי 'רמבו 5'. צילומי רמבו 5 מתעכבים בגלל שסליי צריך להאריך שיער. יש גם שמועות כי מיקי רורק וקלינט איסטווד על הכוונת של סליי לסרט החמישי והאחרון בהחלט לסדרה האדירה המבוססת על פרי דמיונו של הספר 'משחק הדמים'.

האלק הוגאן בדרך לבלתי נשכחים 4

האלק הוגאן טוען שהוא נמצא במגעים לקחת על עצמו את תפקיד הרע ב"בלתי נשכחים 4" .

אגדת WWE אמר שהוא מדבר עם חברו הטוב סילבסטר סטאלון -שאחראי על סאגת הפעולה הזאת – בשביל לשחק את "האיש הרע ביותר בעולם " .

על פי המגזין digital spy ,Hulkster – שהופיע מול כוכב רוקי בסרט השלישי – האלק חשף : " אני מדבר עם סליי על מה הוא יעשה ב"בלתי נשכחים 4".

main.

על פי המגזין  digital spy ,Hulkster – שהופיע מול כוכב רוקי בסרט השלישי – האלק חשף : " אני מדבר עם סליי על מה הוא יעשה ב"בלתי נשכחים 4".

" אנחנו מנסים למצוא דרך להפוך אותי לאיש הרע ביותר בעולם ."הוגאן – שהתפקיד ברוקי 3 בשנת 1982 היה " הזינוק שלו " מתאר את סטאלון כידיד גדול .הוא הוסיף : " אתה יודע, סטאלון נתן לי את ההזדמנות הראשונה שלי והוא היה ידיד גדול לאורך כל השנים האלה.

סילבסטר סטאלון אוסר מהבנות שלו היכרויות?

כוכב הפעולה ההוליוודי סילבסטר סטאלון אמר שהוא אסר על שלוש בנותיו המתבגרות מהיכרויות עד שיהיו בנות 40. סליי ,בן 68, הוא אב לסופיה , 18 ,סיסטין , 16 ,וסקרלט , 13 , עם אישתו ג'ניפר פלאבין ,סליי הבין שהוא לא הולך להיות אבא "סובלני" בנושא הדייטים של הבנות שלו, כאשר בתו הבכורה הוזמנה לראשונה על ידי נער לפני ארבע שנים.

7fa13237-4f07-4ad4-a651-d3cd6436a668wallpaper1

"אמרתי לשלושת הבנות שלי שהם לא יורשו לצאת לדייטים עד אמצע שנות ה -40 שלהם, אבל זה לא הולך טוב … בפעם הראשונה שנער התקשר ושאל על סופיה כשהיא הייתה 14. הבנתי שאני לא הולך להיות אב סובלני . הוא אמר : איפה סופיה ? "  ואז אמרתי , ' היא במצרים והיא תהיה שם לנצח . " כולם התחילו לצעוק עליי . "

הכוכב בן ה-68 אמר שבנותיו לא הקשיבו לאזהרה שלו ובסופו של דבר הוא מצא את עצמו ב" קרב " עם החבר הנוכחי של סופיה כשנפגשו בפעם הראשונה: 

" אני סוף סוף פגשתי את החבר הראשון של סופיה . הוא בן 18. לחצנו ידיים ואני אמרתי, 'לא , אתה חייב ללמוד ללחוץ חזק יותר" ואז נכנסנו לקרב של לחיצות ידיים."

ארנולד שוורצנגר דוחף את סטאלון לכתוב את "בלתי נשכחים 4"

אז ה "בלתי נשכחים 3" דאך בקופות בחודש אוגוסט 2014. ביג דיל. אחרי הכל בתכלס הוא לא צלח כל כך בגלל ההדלפה שצצה חודש לפני צאתו של הסרט.

ארנולד שוורצנגר עדיין רוצה עוד ביס מהסגה של סרטי הפעולה הכבדים והמכובדים האלה.

arnoldsly43

"אני פשוט חושב שזאת סגה נהדרת. אמרתי לסליי לכתוב עוד אחד או שמישהו אחר יכתוב את זה לכל הפחות. לדעתי זה צריך להיות סיפור באמת נהדר. כי אני חושב שזה רעיון נהדר להיות חלק מהפקה כזו עם גיבורי פעולה רבים בסרט אחד. במיוחד אם הקומדיה באמת ניעשת טוב. זה יכול להיות סיפור גדול. יש בהחלט מקום לעוד אחד. "

ג'ייסון סטטהאם גם אמר לאחרונה שהוא גם יעשה כמה"בלתי נשכחים" שסטאלון ירצה.

הסאגה הפתיעה את כולם עם ביצועים חזקים בשנה 2010 עם סטאלון, סטטהאם, שוורצנגר וברוס וויליס כחלק מהשמות הדחוסים כולם ביחד על גבי הפוסטר של הסרט הראשון. וזה המשיך בשנה 2012 עם בלתי נשכחים 2 (שפתח במקום הראשון בקופות לאורך זמן).

 סביר להניח שללא ההדלפה של הסרט השלישי שהודלף חודש לפני צאתו לאקרנים, שהוא היה מניב תוצאות מרשימות ביותר. כי למעשה מדובר בסרט החזק ביותר בסדרה, ואילו למרות ההדלפה, הסרט לא נכשל לחלוטין, הוא צלח, והכניס 206 מיליון דולר בקופות בעולם. הכישלון היה בארה"ב בעיקר בגלל שאנשים הורידו את הסרט למחשב, והסרט למעשה הודלף באיכות טובה מאוד.

האם אתם רוצים לראות עוד סרט של הבלתי נשכחים? ואיזה שמות הייתם רוצים לראות על גבי הפוסטר?

פוקס התחילה לעבוד על סדרת טלוויזיה של ה"בלתי נשכחים"

למרות שה"בלתי נשכחים 3" לא הצליח כמו הסרט השני בקופות הקולנוע, זה לא מנע מחברת Lionsgate מלהמשיך הלאה ברכישת הרפתקאות חדשות, הסגה שיצר וליהק סילבסטר סטאלון עושה את דרכה אל המסך הקטן, בשביל להפוך לסידרה שכבר החלו לעבוד עליה בערוץ FOX.

הסידרה תיקרא גם כן "הבלתי נשכחים" והיא הוגדרה כסדרת דרמה קומית, שתחלוק הוכרה לסרטים הכבר היטב ידועים. את מקומם של כוכבי הסרטים יקחו כוכבי סידרות טלוויזיה ידועים, אשר יגלמו קבוצת לוחמים עם מיומנויות יחודיות שהולכים אחרי טרוריסט מסוכן.

expendables-3-2

בפרוייקט הזה, אנחנו ניראה את סליי מאחורי המצלמות, כיוון שהוצע לו תפקיד של מפיק ראשי, לצד אבי לרנר( מפיקו של רוב סרטי סליי האחרונים) ושיין בררנאר(מפיק הסדרה NCSI).

לפי הדיבורים בתוך ערוץ FOX , מדובר בפרוייקט שעלול להיות "חזק ביותר" כיוון שמתכוונים לעשות משהו רציני וטוב, בשביל זה מוכנים ללהק קבוצת שחקני טלוויזיה שפשוט תעיף את הסידרה ותיתן מקום לעוד הרבה סרטים לעשות מעבר למסך הקטן.

למרות פרוייקט הסידרה הזאת, שהולך ומתקדם, בשביל מפיקי הסגה של 3 הסרטים האלו שכבר צברו רווחים של בסביבות ה-800 מיליון דולר, זה לא מהווה נקודת סיום: יש עוד 2 סרטים עתידיים שכבר בתהליכים, פלוס סרט כולו עם נשים שאמורה להיות גירסת ספין אוף ויקרא" הבלתי נישכחות".

חשיפה לתסריט של הסרט "קריד"

הסרט "קריד" ,ספין-אוף לסרטי "רוקי" ,אשר מבוים ע"י בריאן קוגלר, מצולם בימים אלה בפילדלפיה. בסרט הזה, סליי חוזר לדמות של רוקי בלבואה, ומייקל ב. גורדן, מגלם את הבן של יריבו וחברו לשעבר של רוקי: אפולו קריד. להלן חשיפה לעלילה של הסרט:

אדוניס גונסון ( גורדן), לעולם לא הכיר את אביו, אלוף העולם במשקל מלא, אפולו קריד, אשר נפטר לפני שהוא נולד. עדיין, האיגרוף זורם אצלו בדם, לכן אדוניס מגיע לפילדלפיה, מקום בו אביו נאבק עם מתאגרף אלמוני בשם רוקי בלבואה.

rocky-1976-10-g-124896

כשאדוניס מגיע לפילדלפיה, הוא מחפש ופונה לרוקי, מבקש מימנו שיאמן אותו, ולמרות שרוקי מתעקש שהוא כבר מחוץ למשחק, מרוחק מעולם האיגרוף, רוקי רואה באדוניס את אותה הנחישות ודטרמיניזם שהיה לאביו, מי שהיה יריבו והפך לחברו היקר: אפולו קריד.

רוקי מסכים לאמן את אדוניס ולוקח אותו תחת חסותו, למרות שהאלוף לשעבר נמצא במאבק מול יריב קטלני יותר מכל יריב שנאבק מולו אי פעם בתוך הזירה.

סליי מככב בסדרת פרסומות של הבירה המקסיקנית TECATE

המעריצים שיש ל"רוקי" במקסיקו יהיו שמחים במיוחד עם סדרת הפרסומות החדשה שצילמה הבירה המקומית שלהם Tecate.

מדובר בקמפיין פירסום חדש של מותג הבירה המקסיקנית עם ערוץ הספורט שבו משודרים קרבי איגרוף.

silvester-tecate1

בפרסומות האלו רואים סליי אלגנט במיוחד, לבוש בחליפה, שניפגש עם בחור נחות בסיטואציה מעט מביכה, בה סליי משתמש  במבט החד שלו ואומר לבחור שעליו לצפות ביותר תוכניות איגרוף.

חברת Tecate אמרה שלאחר תשדירים במקסיקו, יסכימו לעלות לאוויר את הפרסומות האלה גם בארצות הברית. 

הבת של סליי מצטלמת במגזין Teen Vogue

סיסטין, הבת המהממת של סליי והדוגמנית לשעבר, גניפר פלאווין, מופיעה בגליון החדש של המגזין Teen Vogue, הצעירה בת ה-16 צולמה בשביל המגזין כאשר היא לובשת שמלה בצבע וורוד בהיר שמבליט בהחלט את העור השחום ויפייפה שלה.
האם זה נכון שסיסטין ניראת כמו ליב טיילור בציערותה?

0211-stallone-launch-2

סטאלון הצעירה פותחת את המגזין בראיון בו נישאלת על אבא שלה ועל "רוקי" המיתולוגי, היא אומרת שאומנם היא לא מתארגפת אך הוא לימד אותה איך לתת אגרוף ולהרביץ.

סיסטין מתוודה שאין בכוונתה להגיע למסך הגדול:"אני שחקנית איומה" היא אומרת, ומוסיפה "אני שונאת לראות את עצמי מדברת למצלמות, אני ניראת ממש מגוחכת"

מה שכן היא מתכוונת לעשות,זה להמשיך את צעדי אמא שלה ולעבוד בעולם האופנה, היא אומרת שאמא שלה היא כמו המייעצת שלה בנושא:"היא לימדה אותי את הצד הטוב שלי ואת הצד הרע שלי, היא גם לימדה אותי איך ללכת ואיך להיראות מישהי אחרת, דוגמנות זה כמו להיות שחקן, אתה מעמיד פנים שאתה מישהו אחר".

למרות כל התוכניות לגבי העתיד שלה, היא ממשיכה להיות מחוברת לקרקע ולמציאות שלה:" אני אסירת תודה על כך שנולדתי משפחה כה אוהבת ואני מודה להם על החיים שהם נתנו ואיפשרו לי לחיות".

סטאלון יככב בקמפיין פרסומות של רשת מאפייות בבריטניה

סליי חוזר לשים את כפפות האגרוף שלו ולהטעין את הנשקים שלו, אך הפעם בשביל לשתף פעולה עם רשת המאפיות "Warburtons" הבריטית. מדובר בקמפיין פרסומות שהרשת החליטה לעשות על הלחם שלהם, ויתחילו להריץ את זה בטלוויזיה בהמשך השנה.

Sylvester-Stallone-600x400

בהודעה שמסרו דרך אתר האינטרנט שלהם, בעלי הרשת מאפיות הבריטית "Warburtons"  אמרו כי הכוכב של סרטי "רוקי" ו"הבלתי נשכחים" יהפוך להיות הפנים של הרשת, בקמפיין הפירסום החדש שלהם.

כבר השבוע החלו הצילומים של מה שעתיד להיות הפירסום החדש של רשת המאפיות, בהם סטאלון לבוש במדים של "ברני רוס" לצד משאיות המובילות לחם, צילומים נוספים הם כשסליי בנעליו של "רוקי" אשר עולה במדרגות ומחזיק בידיו כיכרות לחם.

החדשות לגבי הליהוק של סטאלון לקמפיין הפירסום הזה, הגיעו במפתיע לאחר שהופיע במסך של המשחק של קבוצת אברטון, בה ביקש מאוהדי המשחק לשתף פעולה עם צילומי הסרט "קריד".